دانش آموزان عزيز مي توانند كارهاي خود را در قالب زير ارائه دهند:

طراحي پوستر، نقاشي ، كاريكاتور ، عكس ، مقاله پژوهشي ، شعر ، داستان كوتاه ، فيلم كوتاه (مستند ، داستاني ، پويا نمايي)وبلاگ ، سرود همگاني و نمايشنامه نويسي

 

 

لطفا براي استفاده از وب سايت از مرور گرهاي اينترنت اكسپلورر11 يا موزيلا فايرفاكس و يا كروم استفاده نماييد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

اول مهر رسيد و جوانان و نوجوانان ايران زمين كه سرمايه هاي آينده اين مرز و بوم هستند، عازم مراكز آموزشي مي شوند تا هر چه بيشتر ياد بگيرند.

 ياد بگيرند كه در دنياي ما چه مي گذرد. و مي روند تا علوم، تجربه ها و تاريخ رابياموزند.

 اول مهر و آغاز سال تحصيلي جديد نيز فرصت مغتنمي است تا مراتب سپاس و قدرشناسي خودمان را از تمامي معلمان شريف ، متعهد و دلسوز و فرهنگيان بصير و سختكوش كه با همت و تلاش مضاعف در راستاي تربيت نيروي انساني عالم ، خلاق ، فكور ، مومن و پاي بند به ارزش هاي ديني و اخلاقي گام هاي موثري بر مي دارند، اعلام داريم. بدون ترديد معلمان عزيز عصاره ي بزرگ تعليم و تربيت هستند كه دانايي محوري و خردورزي را كه محور توسعه پايدار محسوب مي شود در كلام رسا و شيواي خودشان جاري و ساري و به منصه ظهور مي رسانند.

در آغاز سال تحصيلي جديد از دانش آموزان و دانش پژوهان عزيز انتظار اين است كه قدر اين دوران پر بركت را بدانند و شاكر نعمت هاي پروردگار متعال باشند و با توكل به خدا و اعتماد به نفس و تلاش و جديت شان در فراگيري علم و دانش راه خود را به سوي آينده اي درخشان بگشايند و پيوسته براي تزكيه نفس از خداي سبحان ياري بجويند و خودشان را به دو بال علم و ايمان مجهز كنند چرا كه اين دو بال لازمه پروازي موفق است .

دوستان جوان عزيز كه براي يادگيري و تلاش براي آموختن راهي هستيد ، با تبريك و شادباش به حضور پرشورتان در عرصه ياد گيري علم و فرهنگ و ادب ، موفقيت و آينده اي شاد را براي شما آرزومنديم.         

 

                                                                                        بدرقه - مديريت دبيرستان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

براي مشاهده كامل عكس ها به قسمت آلبوم در امكانات مدرسه مراجعه نماييد. 

 

 

 

   

  

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس : تهران - میدان رسالت- خیابان هنگام- خیابان فرجام- خیابان 49
تلفن : 77212040
رايانامه : school@iranhighschool.ir